Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 71 314 02 34

 

spwsz@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Podsumowanie Szlachetnej Paczki

Drukuj
Jest nam niezmiernie miło podsumować tegoroczną akcję Szlachetnej Paczki. Jak zwykle mogliśmy liczyć na szczodrość i dobre serce uczniów, rodziców oraz pracowników naszej szkoły. Magiczny weekend cudów odbył się 12-13 grudnia, to właśnie wtedy zawieźliśmy paczki do magazynu. Było ich bardzo dużo, nowa kuchenka (koszt 920zł) zapasy żywności, chemii, zabawki dla dzieci czy przybory szkolne, koce, poduszki, ręczniki, przyniosły wiele radości obdarowanej rodzinie. 

 

W tym jakże trudnym dla nas wszystkich roku okazało się że darów jest tak dużo że jeszcze w czwartek dobraliśmy dodatkową rodzinę, której również udało nam się pomóc, a która straciła już nadzieję na to że ktoś poda im pomocną dłoń w te święta. Była to rodzina z okolic Bierutowa, której kupiliśmy zapasy drewna (950zł), żywności, chemii, nowe kołdry i poduszki, pościele, ręczniki, i wiele innych potrzebnych rzeczy. 
 
Kochani darczyńcy po raz kolejny nasza Szkoła pokazała, że mimo niedużych rozmiarów wspólnie może zdziałać cuda. Dzięki Waszemu zaangażowaniu obdarowane przez nas rodziny mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dla nas jest to również budujące, że po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć. Ogromnie z tego powodu Dziękujemy!
-1376482932.jpg3a.jpg20201212_131843.jpg20201212_131836.jpg1a.jpgmms_img1557468854.jpg
Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck