Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 71 314 02 34

 

spwsz@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

SZLACHETNA PACZKA 2019

Drukuj
LUBIMY POMAGAĆ! SZLACHETNA PACZKA W SP WSZECHŚWIĘTE
W weekend 07-08.12.2019 odbył się finał akcji SZLACHETNA PACZKA! W tym roku nasza szkoła po raz trzeci brała udział w charytatywnej zbiórce. Celem akcji było przygotowanie świątecznej paczki dla potrzebującej  rodziny, którą los ciężko doświadczył. W ową sobotę przedstawiciele naszej szkoły, panie: Agata Cedro, Małgorzata Mróz oraz Renata Sędkowska, odwiedzili sztab Szlachetnej Paczki, a następnie wraz z wolontariuszkami udali się z paczkami, których było ich aż 17 do mieszkania rodziny. Niezwykły moment wręczenia podarunków! Wszystkich domowników ogarnęło zdziwienie, radość, szczęście oraz wzruszenie, czego efektem były łzy, które spływały nie tylko po policzkach domowników, ale i naszych! Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazane artykuły oraz kwoty pieniężne, dzięki którym byliśmy w stanie zakupić rodzinie najpotrzebniejsze rzeczy!
paczka 2.jpgIMG_20191205_135238.jpgpaczka.jpg
Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck