Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Z TROSKI O ZWIERZĘTA

Drukuj

SZKOLNA ZBIÓRKA DLA „PRZYTUL PYSKA”

W związku z obchodzonym 4 października „Dniem dobroci dla zwierząt” nasza szkołą zorganizowała zbiórkę potrzebnych artykułów dla zwierząt przebywających w ośrodku „Przytul Pyska”. W czwartek 24 października w naszej szkole odbyły się zajęcia z panią Agnieszką Szachidewicz założycielką  fundacji, której towarzyszył przesympatyczny podopieczny imieniem „Olek”. Prelekcja dla uczniów starszych dotyczyła sytuacji zwierząt w schroniskach, bezdomności, pracy ze zwierzętami, wolontariatu oraz działalności fundacji. Młodsze dzieci wysłuchały na zajęciach krótkiego wykładu na temat opieki nad domowymi zwierzętami, ich potrzeb i sposobu rozumienia otaczającego je świata. Przez cały czas dzieciom towarzyszył fundacyjny piesek. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck