Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

PROJEKT DRUŻYNA ENERGII

Drukuj

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie Drużyna Energii, który poprzez zabawę propaguje aktywność fizyczną. Pierwszym zadaniem w projekcie było nagranie 300 sekundowego wideo ukazującego sportowy charakter uczniów naszej szkoły. Z pośród wszystkich filmów przesłanych z całej Polski jury wybrało 100 najbardziej kreatywnych, które zakwalifikowano do dalszego etapu. Wśród nich znalazła się nasza szkoła, dzięki czemu otrzymaliśmy nagrodę gwarantowaną- 40 kompletów strojów sportowych firmy New Balance oraz mamy możliwość brania udziału w dalszych etapach projektu. Do wygrania są między innymi lekcje wf z ambasadorami akcji oraz czeki na wyposażenie sali gimnastycznej.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck