Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Dzień Babci i Dziadka 2019

Drukuj

25 stycznia w naszej szkole odbyła się  kolejna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po spotkaniu przygotowanym przez przedszkolaków, na swoje popisy zaprosili swoje ukochane babcie i dziadków, uczniowie klas 0-III. Dzieci zaprezentowały na scenie starannie przygotowane oraz z przejęciem i  odwagą wykonane programy artystyczne. Wśród recytowanych utworów pojawiły się wiersze wyrażające miłość i przywiązanie wnuków, ale nie zabrakło też wersów  pełnych humoru. Naszym licznie przybyłym gościom, szczególnie podobały się wykonane przez dzieci piosenki, czego wyrazem były gromkie brawa. To święto, obchodzone w naszej szkole już od wielu lat, zawsze jest okazją do wyrażenia wzruszeń, uśmiechu i ciepłych słów.

dzie babci2.JPGwszechwite dzie babci.JPGdzie babci3.JPG

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck