Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

HO, HO, HO DZIAŁO SIĘ ACH DZIAŁO…

Drukuj

Dnia 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Dotarł on do nas pomimo braku śniegu na drogach. Ale jak to bywa ze świętymi, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Od czego są przecież renifery Mikołaja. Przybył do nas rano, gdy na dworze robiło się jasno. Wszystkie dzieci głośno go nawoływały. Kiedy już zobaczyliśmy świętego, serca zabiły nam raźniej, a niektórzy to się nawet przestraszyli – czyżby nie byli zawsze grzeczni? Niemożliwe, w naszej szkole są same zuchy! Dzieci gorąco powitały Mikołaja, a także przeurocze towarzyszące mu elfy i przedstawiły mu część artystyczną, którą dla niego przygotowały. Były piosenki, wierszyk, które sami ułożyliśmy dla świętego, aby wiedział, że nie tylko potrafimy recytować i śpiewać. Potem nastąpił najprzyjemniejszy moment: wręczanie prezentów i sesja fotograficzna z Mikołajem.  Pożegnaliśmy naszego przyjaciela, aż na rok. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też zasłużymy na prezenty.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck