Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Szkoła Podstawowa we Wszechświętem

SZLACHETNA PACZKA 2019

Drukuj
LUBIMY POMAGAĆ! SZLACHETNA PACZKA W SP WSZECHŚWIĘTE
W weekend 07-08.12.2019 odbył się finał akcji SZLACHETNA PACZKA! W tym roku nasza szkoła po raz trzeci brała udział w charytatywnej zbiórce. Celem akcji było przygotowanie świątecznej paczki dla potrzebującej  rodziny, którą los ciężko doświadczył. W ową sobotę przedstawiciele naszej szkoły, panie: Agata Cedro, Małgorzata Mróz oraz Renata Sędkowska, odwiedzili sztab Szlachetnej Paczki, a następnie wraz z wolontariuszkami udali się z paczkami, których było ich aż 17 do mieszkania rodziny. Niezwykły moment wręczenia podarunków! Wszystkich domowników ogarnęło zdziwienie, radość, szczęście oraz wzruszenie, czego efektem były łzy, które spływały nie tylko po policzkach domowników, ale i naszych! Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazane artykuły oraz kwoty pieniężne, dzięki którym byliśmy w stanie zakupić rodzinie najpotrzebniejsze rzeczy!
paczka 2.jpgIMG_20191205_135238.jpgpaczka.jpg

GODZINA KODOWANIA

Drukuj

OGÓLNOŚWIATOWY PROGRAM

GODZINA KODOWANIA

PIĄTEK  13.12 GODZ. 10.50

 

W AKCJI WZIĘLI  UDZIAŁ UCZNIOWIE KLAS 5,6,8

IMG_20191213_112014.jpggk1.jpgIMG_20191213_112004.jpggk4.jpgIMG_20191213_124600.jpggk2.jpg

HAPPY THANKSGIVING !

Drukuj

SZCZĘŚLIWEGO DNIA DZIĘKCZYNIENIA !

 

W czwarty czwartek listopada (28.11.2019) zgodnie z kalendarzem świąt Stanów Zjednoczonych uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole we Wszechświętem

DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA !

Uczniowie przygotowali przepyszne ciasteczka, babeczki i inne smakołyki w kształcie indyka zgodnie z tradycją, która upamiętnia pierwsze dożynki mieszkańców kolonii Plymouth  w 1621 roku. W kształcie indyka był nawet tort J ! Każdy został obdarowany słodkim poczęstunkiem. Było radośnie, kolorowo i przede wszystkim smacznie !

Już czekamy na kolejne takie Święto  w przyszłym roku !

                                                                                       Aneta Gugulska

WIELKIE CZYTANIE

Drukuj

29 listopada w Szkole Podstawowej we Wszechświętem odbyła się uroczystość pod nazwą Wielkie Czytanie. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 0-III wraz z wychowawcami i rodzicami. Celem spotkania było rozbudzenie wśród uczniów potrzeby czytania oraz kształtowanie umiejętności uważnego słuchania, poprzez głośne czytanie fragmentów książek wybranych autorów literatury dziecięcej. Jako pierwsza zaprezentowała się najmłodsza uczestniczka spotkania Julia Uba, która wraz z mamą przeczytała opowiadanie „Czarodziejski płyn” Renaty Piątkowskiej. Następnie uczniowie  klasy pierwszej: Jakub Nowak, Magdalena Olszewska, Julia Maśluch przeczytali kilka ciekawostek o niezwykłych zwierzętach i roślinach z książek podróżniczych „Nela na 3 kontynentach” i „Nela i tajemnice oceanów”. Dzieci z klasy drugiej: Zofia Biszczanik, Natalia Jednoróg, Miłosz Ryglicki, Alicja Uba przedstawiły interesujące fragmenty  „Przewodnika prawdziwych tropicieli” Adama Wajraka. Najstarsi uczestnicy spotkania, reprezentanci klasy trzeciej: Nicola Łajbis, Michał Jakubowski, Allan Lipiński, Kuba Dzieszuk, Marcel Juda  przeczytali trzy zagadki z lubianej przez dzieci powieści Grzegorza Kasdepkego „Detektyw Pozytywka”. Głośnemu czytaniu towarzyszyła prezentacja multimedialna oraz wystawa książek, dzięki którym dzieci miały możliwość poznania bliżej twórczości wspomnianych autorów. Spotkanie zakończył dyrektor szkoły, Robert Nowosad wręczając dyplomy wszystkim czytającym uczniom.

Renata Boruta, Alina Wojtowicz

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2019

Drukuj

Dnia 26 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się  uroczystość  z okazji Dnia Pluszowego Misia. Były zagadki, quiz, gimnastyka i oczywiście ,,małe co nieco”. Chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat cieszymy się, że jest z nami na dobre i złe.

Z serem, szynką czy ogórkiem.

Drukuj

Zdrowe kanapki zjadamy na śniadanie!

W środę 13 listopada, w ramach ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc”, dzieci z naszej szkoły z pomocą nauczycieli i rodziców, przygotowali uroczyste śniadanie. Produkty spożywcze potrzebne do przygotowania porannego posiłku przynieśli uczniowie, natomiast pieczywo, masło oraz soki i wodę zakupione zostały przez Radę Rodziców. W tym dniu królowały bogate kanapki, które uczniowie ze smakiem zjadali w szybkim tempie.  Mamy nadzieję, że teraz już każdy uczeń oraz przedszkolak będzie wiedział, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck