Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Szkoła Podstawowa we Wszechświętem

EduNect - konkursy

Drukuj

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Drukuj

Dnia 08.05.2019 r. na boisku sportowym S.P.w Smolnej, odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Nożną Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Kotlarz, Klaudia Filipowiak, Natalia Religa,Natalia Olszewska, Ewelina Wiącek, Kinga Forma (kl. VIII), Nikola Kuś (kl. VI ) i Zuzanna Włodarczyk (kl. V ).

Dziewczęta dzielnie walczyły i wykazały się dużą wolą walki, ogromnym samozaparciem i pokazały,że potrafią grać w piłkę nożną. Katarzyna Kotlarz została mistrzynią strzelców i otrzymała od organizatorów puchar. Nasza szkoła zdobyła II  miejsce, a na I uplasowały się uczennice III klasy Gimnazjum ze S.P. Gminy Oleśnica.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i liczymy na dalsze. 

                                                                         opiekun drużyny Katarzyna Janowska

IMG_20190508_111548.jpgIMG_20190508_092633.jpg

 

 

POWITANIE WIOSNY 2019

Drukuj

„KTÓŻ TO PRZYSZEDŁ? NASZA WIOSNA?!
Z TOBĄ SZKOŁA JEST RADOSNA!”

Przyjście  nowej  pory  roku wiosny jest doskonałą okazją do tego , by uzmysłowić dzieciom i młodzieży, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda. Wspólne obchody I Dnia Wiosny stały się tradycją Szkoły Podstawowej  we Wszechświętem.  Uroczystość rozpoczęliśmy od pochodu ze słomianą kukłą-Marzanną, symbolizującą zimę. W trakcie przemarszu przez wioskę uczestnicy nieśli barwne kwiaty, symbole wiosny oraz instrumenty perkusyjne. Ich dźwięk miał odstraszać zimę i przegonić ją daleko na biegun. W trakcie przemarszu dzieci śpiewały piosenki o tematyce wiosennej, a także zostały mile zaskoczone przez sołtysa słodką niespodzianką- koszem słodyczy.  Mogły też zaobserwować pierwsze oznaki wiosny. Kolorowy pochód zakończył się niedaleko  budynku szkoły w parku, gdzie kulminacyjnym punktem pochodu było „wypędzenie zimy” poprzez jej spalenie. Towarzyszyły temu okrzyki oraz śpiew. Po pożegnaniu zimy, odbyło się ognisko z kiełbaskami. Niestety mimo tak dużych starań …. wiosny wciąż nie widać. Wierzymy jednak, że wkrótce do nas przyjdzie.

VIDEORELACJA

PROJEKT DRUŻYNA ENERGII

Drukuj

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie Drużyna Energii, który poprzez zabawę propaguje aktywność fizyczną. Pierwszym zadaniem w projekcie było nagranie 300 sekundowego wideo ukazującego sportowy charakter uczniów naszej szkoły. Z pośród wszystkich filmów przesłanych z całej Polski jury wybrało 100 najbardziej kreatywnych, które zakwalifikowano do dalszego etapu. Wśród nich znalazła się nasza szkoła, dzięki czemu otrzymaliśmy nagrodę gwarantowaną- 40 kompletów strojów sportowych firmy New Balance oraz mamy możliwość brania udziału w dalszych etapach projektu. Do wygrania są między innymi lekcje wf z ambasadorami akcji oraz czeki na wyposażenie sali gimnastycznej.

II Gminny Konkurs Wiedzy o Mitach Greckich

Drukuj

Dnia 18 marca 2019 r. odbył się II Gminny Konkurs Wiedzy o Mitach Greckich. Jego organizatorami i pomysłodawcami są nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Sokołowicach.

W tym roku do rywalizacji stanęło 10 drużyn wyłonionych ze szkół: gminy Oleśnica, Ligoty Polskiej, Wszechświęte, Smolnej. Do rywalizacji stanęła także drużyna gospodarzy. Konkurs, tradycyjnie, składał się z dwóch części. W pierwszej – pisemnej, uczestnicy rozwiązywali zadania związane z inscenizacją przedstawiającą historię Demeter i Kory, którą przygotowali, w ramach projektu z języka polskiego uczniowie z klasy 5 a SP w Sokołowicach. W części drugiej zmagali się z pytaniami dotyczącymi różnych mitów. Po dziewięciu emocjonujących rundach i podsumowaniu części pisemnej, komisja wyłoniła zwycięzców. W tym roku najlepsza okazała się szkoła z Ligoty Polskiej, która zajęła kolejno pierwsze i drugie miejsce. Trzecie ( różnicą zaledwie 1 punktu) przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej we Wszechświętem. GRATULACJE !!!!!! Jesteśmy z Was dumni.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck