Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 0-71 314 02 34

 

spwszechswiete@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Szkoła Podstawowa we Wszechświętem

Na basenie i w teatrze

Drukuj

11 marca klasy 4-6 wzięły udział w wycieczce na spektakl pt. "Felix, Net i Nika". Wyjazd połączony był z pobytem uczniów na basenie oleśnickiego ośrodka rekreacyjnego ATOL. Wycieczka dostarczyła dzieciom mnóstwa radości i wielu niezapomniany wrażeń. 

IMG_20190311_085048.jpgIMG_20190311_090605.jpgIMG_20190311_091719.jpgIMG_20190311_090537.jpg

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

Drukuj

Dnia 08.03.2019 r. na hali sportowej S.P.Gminy Oleśnica odbyły się gminne zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIII -K. Kotlarz, K. Filipowiak, N. Olszewska, N. Religa, E. Wiącek, J.Zimna i uczennica klasy VI - N.Kuś.

Dziewczęta dzielnie walczyły wygrywając kolejne mecze. Niestety w meczu finałowym, z przewagą jednej bramki, przegrały z Sokołowicami i uplasowały się na II miejscu.

Gratulujemy naszym zawodniczkom pięknych bramek, emocjonujących chwil i wspaniałej postawy sportowej. 

                                                                             opiekun: Katarzyna Janowska

EB99C348-C78C-4410-B9BC-C9EBAB87D273.jpg32ED6AAE-6AC0-400F-B2A0-7FA3CDF780E4.jpgCEAD6E8F-D35B-4ECC-8CE3-F0ABBC99A4B9 2.jpg43C2E8E8-C978-49F3-8D13-EF3EC45ECCE7.jpg

KL 3 NA ŁYŻWACH

Drukuj

4 marca klasa trzecia zakończyła cykl zajęć  nauki jazdy na łyżwach. Podczas tych spotkań mogliśmy zgłębić  tajniki jazdy na łyżwach pod okiem dwóch doświadczonych instruktorów: Adama Kwaczyńskiego i Artura Mosiaka. Na koniec zajęć każdy musiał zmierzyć się z torem przeszkód na lodzie. Wszyscy go zaliczyli, nawet nasza wychowawczyni  Agata Jędrzejczuk. Było wspaniale. Dziękujemy!

BAL KARNAWAŁOWY

Drukuj

Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku, na który przypada czas wspaniałych, zimowych balów i zabaw. Tak też było u nas, dnia 26 lutego 2019 roku, odbył się tak długo oczekiwany przez dzieci – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych i lubianych wykonawców dzieci mogły pobawić się z przyjaciółmi, rodzicami, a także nauczycielami. Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

FESTIWAL TAŃCA

Drukuj

20 lutego 2019r. sala sportowa SP Wszechświęte gościła uczestników Festiwalu Tańca Nowoczesnego i Pokazów Gimnastycznych. Przepiękne pokazy taneczne oraz popisy akrobatyki zrobiły wielkie wrażenie na licznie zgromadzonej publiczności. Widzowie mieli okazję podziwiać występy zaproszonych gości (  formacji tanecznych i gimnastycznych)
- SP Gminy Oleśnica
- SP Sokołowice
- SP Ligoty Polskiej
- Szkoły Tańca „Prestige Dance”

Niespodzianką był wspaniały występ Rodziców w układach tanecznych i piramidzie wieloosobowej. Już nie możemy się doczekać kolejnego festiwalu.

TENIS STOŁOWY TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Drukuj

       Dnia 19.02.2019 r. odbyły się w Międzyborzu Powiatowe Zawody w Tenisa Stołowego Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Katarzyna Kotlarz, Natalia Religa i zawodniczka rezerwowa Natalia Olszewska. Dziewczęta zaciekle rywalizowały o I miejsce i wyjazd na zawody strefowe do Brzegu Dolnego.Mecze rozgrywały się do  trzech wygranych setów w singlu, oraz deblu.Nasze zawodniczki, po emocjonujących meczach zdobyły I miejsce.Dziewczęta okazały się najlepsze  w powiecie oleśnicki.Gratulacje i liczymy na dalsze sukcesy. 

                                              Do zawodów przygotowały :Katarzyna Janowska, Małgorzata Mróz

02a.jpeg02.jpg03.jpg01.jpg

 

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck