Szkoła Podstawowa
we Wszech
świętem

Regon 001181937 

NIP 911-17-74-991

56-400 Oleśnica,
Wszechświęte 16 B
tel. 71 314 02 34

 

spwsz@olesnica.wroc.pl

Adres

- nowoczesna sala

- zajęcia SKS

- nauka pływania

- jazda na łyżwach

SPORT

krajowe:

- Warszawa

- Gdańsk

- Kraków

- Krasiejów

- Kłodzko

zagraniczne:

- Drezno

- Berlin

itd.

Wycieczki

Zapewniamy:

o  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną

o  opiekę psychologa i logopedy

o  przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi ucznia

o  nowoczesną salę gimnastyczną, pracownię komputerową

o  odpowiednio i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne

o  tanie i smaczne obiady

o  bezpłatny dojazd do szkoły wraz z opiekunem

o  zajęcia świetlicowe dla uczniów potrzebujących opieki

po zajęciach szkolnych

Wiedza
Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Szkoła Podstawowa we Wszechświętem

WALENTYNKI 2021

Drukuj

 

Valentines 1.jpgValentines 4.jpgValentines 3.jpgValentines 2.jpgValentines 5.jpg

ŚWIĘTO DZIEŃKCZYNIENIA

Drukuj

ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU

Drukuj

           Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było  i w naszym Przedszkolu. Sala przedszkolna ,,Skrzatów” ozdobiona kolorowymi balonami, klaunami i bibułą wypełniła się niecodziennymi gośćmi. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, policjantów, wróżek, biedronek, postaci z ulubionych bajek pojawiła się także czarownica i aniołek.  Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy ze znikającymi krzesełkami, uciekającym jajkiem czy kolorowymi śnieżkami. Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

Świąteczne konkursy plastyczne

Drukuj
Przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się w naszej szkole dwa konkursy plastyczne zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Dla klas 0-III na Najpiękniejszą Ozdobę choinkową, a dla klas IV-VIII na Stroik Świąteczny. W obu konkursach udział wzięła znaczna grupka uczniów. Ze względu na obecną sytuację prace konkursowe oceniane były przez jury na podstawie nadesłanych zdjęć prac. Wszyscy uczestnicy obu konkursów zostaną nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców oraz pamiątkowymi dyplomami. Poniżej przedstawiamy nagrodzonych uczniów i przy okazji dziękujemy za liczny udział w konkursie.
                                                                                              Samorząd Uczniowski
 
NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA
 
DYPLOM LAUREATA
nr 8 Maciej Boruk kl. 0
nr 14 Wojciech Walczak kl. 0
nr 12 Julia Maśluch kl. II
nr 9 Ania Sienkiewicz kl. 0
 
DYPLOM WYRÓŻNIENIE
nr 13 Julia Uba kl. I
nr 4 Zosia Góral kl. II
Aleksandra Żolińska kl. I
 
DYPLOM UZNANIA
nr 1 Zuzanna Zadka kl.III
nr 2 Alicja Łajbis kl. I
nr 3 Romek Pustuła kl. 0
nr 5 Filip Witek kl. II
nr 6 Kuba Nowak kl. II
nr 7 Dominika Nowak kl. 0
nr 10 Joanna Mróz kl. 0
nr 11 Bartosz Uba kl. 0
 
STROIK ŚWIĄTECZNY
DYPLOM LAUREATA
nr 6 Julia Świder kl.V
nr 5 Maja Bielecka kl. V
nr 11 Alexander Malinowski kl.V
 
DYPLOM WYRÓŻNIENIA
nr 7 Zofia Gozdek kl. VI
nr 9 Maja Łyniewska kl. V
 
DYPLOM UZNANIA
nr 1 Aleksander Sienkiewicz kl. IV
nr 2 Seweryn Kokot kl. IV
nr 3 Michał Jakubowski kl. IV
nr 4 Julia Zadka kl. VIII
nr 8 Maja Mazur kl. IV
nr 10 Hubert Nowakowski kl. VI
 

Podsumowanie Szlachetnej Paczki

Drukuj
Jest nam niezmiernie miło podsumować tegoroczną akcję Szlachetnej Paczki. Jak zwykle mogliśmy liczyć na szczodrość i dobre serce uczniów, rodziców oraz pracowników naszej szkoły. Magiczny weekend cudów odbył się 12-13 grudnia, to właśnie wtedy zawieźliśmy paczki do magazynu. Było ich bardzo dużo, nowa kuchenka (koszt 920zł) zapasy żywności, chemii, zabawki dla dzieci czy przybory szkolne, koce, poduszki, ręczniki, przyniosły wiele radości obdarowanej rodzinie. 

 

W tym jakże trudnym dla nas wszystkich roku okazało się że darów jest tak dużo że jeszcze w czwartek dobraliśmy dodatkową rodzinę, której również udało nam się pomóc, a która straciła już nadzieję na to że ktoś poda im pomocną dłoń w te święta. Była to rodzina z okolic Bierutowa, której kupiliśmy zapasy drewna (950zł), żywności, chemii, nowe kołdry i poduszki, pościele, ręczniki, i wiele innych potrzebnych rzeczy. 
 
Kochani darczyńcy po raz kolejny nasza Szkoła pokazała, że mimo niedużych rozmiarów wspólnie może zdziałać cuda. Dzięki Waszemu zaangażowaniu obdarowane przez nas rodziny mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dla nas jest to również budujące, że po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć. Ogromnie z tego powodu Dziękujemy!
-1376482932.jpg3a.jpg20201212_131843.jpg20201212_131836.jpg1a.jpgmms_img1557468854.jpg

DZIEŃ DYNI

Drukuj

Nadchodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ogłosić "Dzień Dyni" . W grupie ,,Skrzatów”  takie święto obchodziliśmy w piątek 29 października, wtedy to wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce.

Naszą „imprezkę” rozpoczęliśmy tańcem z dynią. Dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat. Dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem i, że można z niej przygotować wiele dań tj.: pieczywo, zupę, dżem, ciasto, babeczki, przetwory i soki.  Następnie przystąpiliśmy do dyniowych zabaw matematycznych: klasyfikowanie dyń wg wielkości, koloru i kształtu, szeregowanie od największej dyni do najmniejszej, przeliczanie dyń. Wśród zabaw ruchowych były dyniowe kręgle oraz slalom dyniowy.

Dzieci z zapałem zabrały się również do odkrywania "dyniowego wnętrza". Po przekrojeniu dyni wydrążały nasiona, obserwowały ich wygląd i próbowały pestek dyni. Zrobiły piękną dyniową pracę plastyczną. Później przystąpiliśmy do tworzenia dyniowych postaci. Dzieci miały głowy pełne pomysłów ale ostatecznie zwyciężył dyniowy lisek.  Na zakończenie święta każde dziecko otrzymało dyplom za udział w Święcie Dyni.

Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, ciekawości, odkrywania i zabawy co widać na zdjęciach poniżej.

DSC_5170.JPGDSC_5192.JPGDSC_5184.JPGDSC_5187.JPGDSC_5181.JPG

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck